QTEAM - Qrazy Deals

Qteam-Crazy Deals-Header desktop-2500x1000px
Qteam-Crazy Deals-Header mobile-1080x1920px

QTeam is niet zomaar een bandencentrale; ze zijn jouw bestemming voor kwaliteitsbanden en eersteklas onderhoudsdiensten voor je wagen. Hun toewijding aan uitmuntendheid kwam vooral tot uiting tijdens hun kenmerkende ‘Qrazy Deals’-campagne.

Met de seizoenswisselingen veranderen ook de besparingsmogelijkheden. Tijdens de ‘Qrazy Deals’ konden klanten tot €80 besparen bij de aankoop van een nieuwe set zomer- of vierseizoenenbanden. Dit is hun manier om ervoor te zorgen dat je met vertrouwen de weg op gaat, zonder je budget te overschrijden.

Onze uitdaging? De campagne een gezicht geven. En daar kwam Timmy in beeld, als de belichaming van hun enthousiasme en energie. Als het gezicht van de ‘Qrazy Deals’ voegde Timmy een persoonlijke toets toe aan hun merk, waardoor het direct herkenbaar en memorabel werd. Of je Timmy nu tegenkwam op hun website, hun sociale mediaplatformen, via mailings of in hun winkels, je voelde de aanstekelijke energie die de ‘Qrazy Deals’ definieerde.

Gerelateerde cases

Done by Friday Logo

Vlaamsekaai 76
2000 Antwerpen
België

© 2024 All rights Reserved. Design by Done by Friday